Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Dark Cloud 2 [ENG] [PS2 to PS3]

Dark Cloud 2 [ENG] [PS2 to PS3]
Kategoria: » »
Dodane: 03/10/2017
Rozmiar: 4.25 GB
Uploader: go4linx.net❱ Wędrowiec
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 10
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
Level 5 producent
Sony Computer Entertainment wydawca

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra zawiera elementy przemocy.

Gatunek: jRPG, fantasy

Dark Cloud 2 to kontynuacja entuzjastycznie przyjętej gry RPG, wyprodukowanej przez korporację Level 5. Tak, jak poprzednik, tytuł pozwala nam na wybranie się w epicką podróż po baśniowych lokacjach.

Fabuła przybliża nam losy dwóch głównych postaci – Maxa i Monici. Pierwszy bohater to młody, nieprzeciętnie inteligentny chłopak, interesujący się mechaniką. Z kolei jego koleżanka jest piękną wojowniczką, która pojawiła się w bajkowym uniwersum przez przypadek. Tak naprawdę pochodzi ona z przyszłości, lecz wskutek nieszczęśliwego incydentu cofnęła się do zamierzchłych czasów, kiedy to potwory regularnie atakowały dzielnych rycerzy. Podobny zabieg wykonał pewien zły władca, który postanowił przenieść się do przeszłości, by zapobiec buntowi swoich poddanych. Naszym zadaniem jest pokrzyżowanie szyków owemu adwersarzowi.

Zgodnie z zasadami, wylansowanymi przez pierwszą odsłonę Dark Cloud, podróżujemy pomiędzy lochami, pełnymi monstrów, jak też zajmujemy się budową wiosek, stanowiących zaplecze dla naszych podopiecznych. Dzięki systemowi Georama kreujemy piękne i funkcjonalne tereny. Przebudowany model walki pozwala nam z kolei na blokowanie uderzeń, uchylanie się przed atakami, a także wyprowadzanie krótkich ciosów i rozwiniętych kombinacji. Podczas zabawy korzystamy zarówno z broni (miecza, pistoletów, granatnika), jak też z magicznych zdolności herosów. Zbieramy ponadto różnego rodzaju eliksiry oraz jedzenie – chleb, banany czy wodę źródlaną. Ciekawym rozwiązaniem jest opcja łączenia przedmiotów. Wystarczy tylko zrobić im zdjęcia wirtualnym aparatem, a następnie nałożyć je na siebie. Programiści przygotowali dla nas multum misji, które absorbują naszą uwagę przez ponad 100 godzin.

Oprawa audiowizualna w stosunku do pierwowzoru wzbogaciła m.in. się o ładniejsze efekty pogodowe. Postaci przedstawione zostały przy użyciu technologii cel-shading, a ich poczynaniom towarzyszy lekka, łatwo wpadająca w ucho, ambientowa muzyka.

Tryb gry: single player
Nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB

screeny [Oryginalny obrazek]


[Oryginalny obrazek]


nalezy miec ustawiony placeholder i react psn potem podzielic caly plik ps3splitterem ze mozna bylo przeniesc na pen lub nosnik w formacie FAT32

tutaj exdata
http://disk.yandex.ru/public/?hash=wL3m3uFUPkLGXQn8dfjLn6q/ieuzLr5UGROoVyfHbxQ%3D


torrent pobrano z http://*censored*


Szczegóły torrenta
Tracker http://bt.unionpeer.org:777/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » [Zgłoś błąd]
Dodane 03-10-2017
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
Dark Cloud 2 [PS2 Classics] [SCUS97213].pkg 4.25 GB
1 plik
Brak komentarzy...